Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Вінницької області

Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 23 грудня 2015 року № 1345-р затвердив зміни до Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 1076-р.

Згідно з розпорядженням, у Піщанському районі затверджено 4 обє’днаних територіальних громади – Піщанська, Рудницька, Дмитрашківська, Студенянська.

Запланована кількість об’єднаних громад на Вінниччині ще не остаточна. Головою Вінницької облдержадміністрації прийнято розпорядження від 28 січня 2016 року № 45 «Деякі питання внесення змін до перспективного плану формування територій громад області», яким затверджено склад робочої групи із забезпечення відкритості та прозорості роботи під час внесення змін до перспективного плану формування територій громад області.

На виконання розпорядження облдержадміністрації № 45, головою Піщанської райдержадміністрації прийнято розпорядження від 04 лютого № 37 «Про районну робочу групу із забезпечення відкритості та прозорості роботи під час внесення змін до перспективного плану формування територій громад Вінницької області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 року № 1076-р. Пунктом 4 даного розпорядження рекомендовано: органам місцевого самоврядування уповноважити своїх представників для участі у консультаціях під час внесення змін до перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

Увага! Районна робоча група є постійно діючим консультативно-дорадчим органом. Основним завданням робочої групи є організація здійснення заходів щодо забезпечення відкритості та прозорості роботи під час внесення змін до перспективного плану.

Закликаємо всіх жителів Піщанського району долучитись до розробки пропозицій щодо змін в перспективному плані області. Всі Ваші побажання, рекомендації будуть розглянуті на засіданнях робочої групи, результати рішення яких будуть висвітлені в районній газеті.

Робочою групою будуть прийматись до розгляду письмові пропозиції.

Звертатись за адресою: смт.Піщанка, вул. Леніна, буд. 36, райдержадміністрація; телефон для довідок 2-14-63.

Керівник апарату райдержадміністрації

Л.Ратушняк