День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

В цей скорботний день представники районної влади та громадськості зібралися біля пам’ятного знаку борцям за волю та незалежність України, аби вшанувати пам’ять усіх загиблих під час Революції Гідності і війни на сході України. До присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Петро Десятник, голова районної ради Д. Чвалюк, голова селища Піщанка Петро Гройсман.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто ціною власного життя дав нам надію на краще майбутнє та поклали квіти і лампадки до пам’ятного знака.

В церквах та храмах району в цей день відслужили панахиди за загиблими воїнами.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в закладах освіти та культури району відбулися тематичні заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні, а саме: патріотичні уроки «Небесна сотня – історія нескорених», виставки «Вона наш вибір, наша мрія, моя ти вільна Україна», вечори-реквієми «Їм у віках судилося безсмертя» та «Герої не вмирають», уроки пам’яті «З небес їх очі дивляться на нас».