Відбулося чергове засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

20 лютого 2018 року під головуванням першого заступник голови районної державної адміністрації голови координаційної ради Д. Денисова відбулося чергове засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Піщанського району.

В роботі ради взяли участь голова райдержадміністрації П. Десятник, директор територіального центру соціального обслуговування громадян Піщанського району Г. Плахотна, керівники підприємств лісового господарства району, відповідальні особи з питань охорони праці районних підприємств, установ.

Значну увагу приділено питанням дотримання правил і вимог з охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту, стану охорони праці та виробничого травматизму на підприємствах галузі лісового господарства та агропромислового комплексу.

За результатами засідання ради прийнято відповідне рішення.