З метою ознайомлення громадськості з основними завданнями та нормами наставництва, 19 лютого 2018 року представником Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі фельдшерського пункту с. Козлівка проведено інформаційний захід з жителями громади на тему: «Наставництво в Україні».

Представник центру надала роз’яснення щодо Закону, який підписав Президент України Петро Порошенко 5 жовтня 2016 року про запровадження наставництва. Відтепер українці зможуть на державному рівні допомагати вихованцям інтернатів адаптуватись до самостійного життя, не оформлюючи опікунства і не укладаючи інших правових відносин.

Під час бесіди присутні отримали інформаційний матеріал з даної тематики.

Варто знати, що одна година вашого часу на тиждень може змінити чиєсь життя назавжди.