На виконання Постанови спільної наради правоохоронних органів та органів державної влади Піщанського району Вінницької області від 07.08.2017 року «Про стан протидії підлітковій злочинності у 2017 році, а також заходи, спрямовані на виявлення та запобігання злочинним проявам серед неповнолітніх» працівниками служби у справах дітей Піщанської районної державної адміністрації та Піщанського відділення поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області регулярно проводяться рейди «Нічне місто» та «Розважальний заклад».

Дані заходи спрямовані на виявлення та попередження злочинності в дитячому середовищі, недопущення фактів продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. Під час рейдів проводяться виховні бесіди з неповнолітніми спрямовані на формування позиції проведення дозвілля без шкідливих звичок.

Зокрема, в ході проведення рейду 26 січня 2018 року відвідано розважальні заклади в с. Студена. Виявлено 1 неповнолітнього, який перебував у стані алкогольного сп’яніння та встановлено факт вживання 2 неповнолітніми алкогольних напоїв.

Під час проведення рейдів 16 і 17 лютого 2018 року відвідано розважальні заклади в смт. Піщанка, смт. Рудниця, с. Студена, с. Чорномин, проведено бесіди з продавцями закладів, які функціонують в нічний час щодо недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям. Також в ході рейдів виявлено 1 неповнолітнього, який перебував у стані алкогольного сп’яніння та 1 неповнолітнього, що розпивав спиртні напої в громадському місці.