Шановні ветерани, учасники війни!

Прийміть вітання з 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам’яті та примирення! (08-09.05)

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Нетлінною є пам’ять народна про тих, хто бився на фронтах війни, воював у партизанських загонах та підпіллі, виніс окупацію, концтабори, хто у повоєнний час відроджував рідну землю. Ми у вічному боргу перед вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю.

Напередодні цього світлого дня прийміть, шановні ветерани, низький уклін і вдячність за Велику Перемогу. Зичимо усім вам і вашим родинам міцного здоров’я і довголіття, оптимізму, родинного добробуту! Нехай усіх нас зігріває незгасне світло Перемоги, надає сили та наснаги для добрих справ, а на нашій землі завжди панують мир і злагода!

Голова районної держадміністрації П. Десятник

Голова районної ради Д. Чвалюк