02 березня 2018 року голова Піщанської районної державної адміністрації Петро Десятник провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні було заслухано звіти фахівців із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сторожука М.С., Мезенко К.А. та Редько Т.В. про проведену роботу з сім’ями, які перебувають на обліку та під супроводом. Досягнуті позивні результати в ряді сімей свідчать про ефективність роботи фахівців із соціальної роботи та необхідність подальшої координації спільних зусиль для вирішення проблемних питань сімей, в яких виховуються діти.

Також на засіданні комісії було розглянуто і обговорено питання щодо проведення роботи в напрямку попередження жорстокого поводження з дітьми (в т.ч. домашнього насильства, торгівлі дітьми), ефективності взаємодії та вжиття заходів суб’єктами взаємодії з даного питання. Членами комісії обговорено основні положення та нововведення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який вступив в силу 07 січня 2018 року.

На завершення засідання голова комісії з питань захисту прав дитини Петро Десятник наголосив на тому, що кожний із присутніх повинен докладати максимум зусиль по своєму напрямку роботи для того, щоб покращити долю кожної дитини.