З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей представниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Піщанської райдержадміністрації, Піщанського відділення поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області здійснено виїзди до населених пунктів району.

Під час проведення профілактичного заходу з’ясовано, що не всі сім’ї виконують рекомендації працівників соціальних служб та органів місцевого самоврядування. Батьків попереджено про наслідки неналежного виконання своїх батьківських обов’язків.

В ході проведення рейду обстежено умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо необхідності раціонального використання коштів державної соціальної допомоги та створення належних умов для проживання дітей, забезпечення якісного харчування.

Піщанський РЦСССДМ