Встановили оновлений банер Героям Небесної Сотні

В центрі смт Піщанка, біля районного будинку культури, встановили оновлений банер, який вшановує пам`ять загиблих Героїв «Небесної Сотні» та трагічні події під час «Революції Гідності».

Голова райдержадміністрації П. Десятник неодноразово звертався до посадових осіб Піщанської селищної ради про заміну банера Небесній Сотні. Однак дане питання не мало позитивного схвалення. Тому, 20 лютого 2018 року, під час заходу вшанування пам’яті Героїв, Петро Десятник доручив заступникам голови райдержадміністрації Д. Денисову та М. Ковтюку поновити дане панно.

Про виготовлення банера звернулися до голови ФГ «Благо СМС» Сауляк С.М. та директора ДП «Піщанський кар’єр» Короба М.Г., які відгукнулися на прохання. Піщанська райдержадміністрація висловлює щиру вдячність керівникам за розуміння і підтримку. Питанням виготовлення та встановлення оновленого банера займалися заступники голови райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації П.Десятник рекомендує голові селища Піщанка виготовити гідний пам’ятний знак Героям Небесної Сотні.