06 травня 2016 року в Піщанському районному будинку культури відбувся захід «Проводжала мати сина у солдати». Юнаків вітали представники районної влади, військового комісаріату, а також рідні та близькі.

Перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, заступник голови районної ради В. Міщенко у своїх виступах зазначили, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло.

Т.в.о. військового комісара Піщанського військового комісаріату С. Бардіян відмітив, що сьогодні молодих юнаків відправляємо проходити службу в армії, адже це серйозна школа, вона допоможе сформувати відповідальність, самостійність, дисциплінованість. Побажав, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку. Також на заході був присутній представник Вінницького обласного військового комісаріату підполковник Г. Житкевич, який зазначив, що нині призовний вік збільшився: цього року призиватимуть юнаків віком від 20 до 27 років. Служити вони будуть півтора року, а ті, хто з вищою освітою, - рік. Окрім того, призовники не проходитимуть військової служби в зоні проведення АТО. Побажав призовникам міцного здоров'я, успіхів у майбутній службі, добросовісно виконувати свій священний обов'язок.

Хвилюючим моментом заходу став виступ матері призовника, яка сказала материнські напутні юнакам і вручила коровай – символ домашнього тепла і любові. Усі призовники району перед Державним Прапором України склали урочисту присягу.

На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії хлопцям вручено пам’ятні подарунки - обереги. Солісти районного будинку культури подарували майбутнім захисникам Вітчизни свої музичні композиції.