Сьогодні, 14 березня, в залі засідань обласної державної адміністрації відбулася урочиста зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка з добровольцями області в рамках відзначення другої річниці Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня.

Нагадаємо, що День українського добровольця відзначається відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

З нагоди відзначення на Вінниччині Дня українського добровольця керівництвом області відзначено добровольців Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами та квітами. Зокрема, з Піщанського району нагороджено вчителя Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - гімназія», учасника бойових дій на сході України Вторука Юрія Івановича.