В районі урочисто відзначили 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі та День пам’яті та примирення

Урочистою ходою та покладанням квітів до пам’ятних місць від керівництва райдержадміністрації, районної та селищної ради, ради ветеранів, учасників бойових дій, громадськості розпочалися заходи з відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. На Меморіалі Слави в смт.Піщанка, під чистим мирним небом, ця подія зібрала багатьох жителів селища, які вважають своїм боргом вшанувати героїв війни.

Від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на заходах були присутні голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, селищний голова Петро Гройсман, голова районної організації ветеранів війни Анатолій Колісник, а також представники громадських організацій, трудових колективів, учнівська молодь, ветерани війни, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції на сході країни та громадськість.

Хвилиною мовчання, квітами присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув у Другій Світовій війні.

На завершення урочистостей на всіх глядачів чекала концертна програма в районному будинку культури.

В освітніх та бібліотечних закладах району організовані книжкові та тематичні виставки присвячені героїчним подіям Другої Світової війни, проведені уроки пам’яті, екскурсії та інші заходи присвячені 71-ій річниці Перемоги. Оновлено експозиції шкільних музеїв та куточків і кімнат бойової та трудової слави.