12 травня 2016 року під головуванням першого заступник голови районної державної адміністрації голови координаційної ради Дмитра Денисова відбулося чергове засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Піщанського району. Метою засідання було підведення підсумків проведеного в районі Тижня охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня). В роботі взяли участь спеціалісти з питань охорони праці всіх галузей виробничої та невиробничої сфери району .

Представник фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Крижопільському районі доповів щодо реформування системи соціального страхування, аналізу стану виробничого травматизму та профзахворювань на підприємствах, установах та організаціях району.

Підвів підсумки засідання координаційної ради перший заступник голови РДА Денисов Д.Д. Подякував всім, хто працює у сфері охорони праці, та побажав з новими силами і натхненням продовжувати своїми фаховими діями забезпечувати і підтримувати безаварійну життєдіяльність всіх суб’єктів господарювання, керівників і працівників управлінь заради забезпечення на робочому місці належних, здорових і безпечних умов праці.

За підсумками засідання координаційної ради прийнято відповідне рішення.