28 березня відзначив відзначив свій ювілей житель села Чорномин Дідуренко Петро Трифонович.

В цей день до іменинника завітали перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, голова районної ради Д. Чвалюк, голова села, сусіди, односельці.

На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. Керівники району, подарувавши пам’ятний подарунок, побажали Петру Трифоновичу сили духу, пошани від людей, і в такому ж родинному затишку відсвяткувати ще й 100-річний ювілей.

Дідуренко Петро Трифонович - пенсіонер, бувший головний лікар Чорноминської дільничної лікарні Піщанського району, лікар першої категорії, ветеран праці. Народився в селі Полянське Савранського району Одеської області в селянській родині . В 1954 році після закінчення з відзнакою Одеського медичного інституту прибув в село Чорномин. Працював на посаді лікаря – хірурга, а згодом головним лікарем Чорноминської дільничої лікарні, пропрацював 68 років, займався науковою справою, опублікував 6 наукових праць. В музеї Людвіга Маліновського Вінницької обласної лікарні ім. М. Пирогова створено його особистий куточок з унікальними історичними документами з історії медицини.

За добросовісну та багаторічну працю був занесений на районну Дошку Пошани, Дошку Пошани Вінницького обласного відділу охорони здоров’я і обласної медичної бібліотеки.

За самовіддану наполегливу працю Дідуренко П.Т. нагороджений Орденом «Знак Пошани», медалями: «Ветеран Праці», «Відмінник охорони здоров’я», «Відмінник санітарної оборони СРСР», відзнаками: «Почесний знак Радянського Червоного Хреста», «Нагрудний знак М.І. Пирогова» - «За заслуги в гуманітарній діяльності».