Перший районний гумористичний конкурс «Піщанські пересмішники» У ці дні, коли відзначають День сміху чи День вигадників і брехунів, варто замислитись над тим, що нині являють собою сміх, усмішка українців, яких чужинці завжди вважали привітним, усміхненим народом. Конкурс, який відбувся 2 квітня в Піщанському РБК довів нам, що наш край любить гумор і віднині конкурс «Піщанські пересмішники» стане гарною традицією ! Учасники конкурсу змагалися у чотирьох різновікових групах.

По закінченню заходу журі, у складі начальника відділу культури і туризму РДА Дреліховської С.О, директора Піщанського РБК Бондар О.М, викладача Піщанської ДМШ Колісниченко С.М., завідувача сектору сім’ї молоді та спорту РДА Андронатія Д.А., підрахували підсумки та нагородили учасників конкурсу.