Сьогодні 15 травня в День пам’яті жертв політичних репресій ми вшановуємо пам'ять усіх, хто став жертвою тоталітарного режиму, вшановуємо людей, які, по великому рахунку, боролися за добро, за справедливість, вірили в майбутнє, мали совість говорити правду і були знищені або репресовані

Більш ніж вісім десятиліть минуло від того часу, коли маховик тоталітарної машини набрав повних обертів. Загинули мільйони безневинних людей, а десяткам мільйонів було зламано долю.

Жертвою у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії. Метою злодіяння було знищення вільного слова, вільної думки, віри у своє майбутнє. Попри величезні втрати, наш народ вистояв і спромігся здобути омріяну століттями незалежність. Це дуже болюча тема. Але це наша історія. І дуже важливо розуміти: якщо ми хочемо побудувати нову, сучасну, європейську Україну, яка б базувалася на принципах людяності, добра, справедливості, ми повинні про це пам’ятати.

Пам'ять про тяжкі сторінки нашої історії має жити у кожному із нас і нагадувати, що подібні трагедії ніколи не повинні повторитися. Нині Україна переживає нелегкий період. Але, можливо, саме в цей час формується нова українська нація, нова українська держава. Тож необхідно гідно пройти цей шлях, зберегти країну і дати їй можливість розвиватися.

Схилимо ж голови і помолимося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань. Світла їм пам'ять.

Голова районної державної адміністрації П. Десятник

Голова районної ради Д. Чвалюк