З метою проведення профілактичної роботи протягом І кварталу 2018 року фахівцями із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді із залученням суб’єктів із соціальної роботи в сім`ях територіальних громад району здійснено перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

В ході роботи відвідано 25 сімей, які отримують допомогу при народженні дитини, проведено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання допомоги не виявлено.

Членам сімей надано комплекс соціальних послуг консультаційного, інформаційного характеру, проведено бесіди з метою попередження загрози життю і здоров’ю дітей, які проживають у даних сім’ях, а також профілактичні бесіди із батьками щодо вживання алкоголю, тютюнопаління та належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про наслідки невиконання батьківських обов’язків та нецільового використання державних допомог сім’ям з дітьми.

На території даних сільських рад були розміщені інформаційно-довідкові листівки про можливість створення прийомних та патронажних сімей, проводилась інформаційна кампанія з пошуку кандидатів в прийомні батьки та патронатні сім’ї.