В Піщанському районі пройшли пройшли заходи з приводу Всесвітнього Дня охорони праці під гаслом «Захищене й здорове покоління». На районному рівні було створено організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці. На засіданні організаційного комітету було розглянуто районний План заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці в районі, намічені конкретні дії.

Попередньо відбулася зустріч голови райдержадміністрації П. Десятника з членами організаційного комітету. Під час проведення заходів членами організаційного комітету проведено зустрічі з колективами та керівництвом щодо гідних і безпечних умов праці, формування культури безпеки та гігієни праці. А саме: СВК «Прогрес», с. Студена (голова правління Кучер О.Г.), Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ліцей» (директор Ременяк О.С.), Піщанського РМЦ ПМСД (головний лікар Руденко В.С.).

В ході зустрічей проводилися бесіди з керівниками, спеціалістами і працівниками даних колективів на тематику Всесвітнього дня охорони праці, надавались роз’яснення та консультації з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, щодо організації системи управління охороною праці, запобігання професійним захворюванням тощо.