Сьогодні, 08 травня 2018 року в Піщанському районі відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня пам’яті та примирення та відкриття пам'ятного знака «Всім загиблим за незалежність України». Участь у заході взяли учасники бойових дій на сході України, військовослужбовці прикордонних відділів «Болган» та «Студена», керівники району, представники органів місцевого самоврядування, районних служб, організацій, школярі та громадськість.

Пролунав Гімн України, хвилиною мовчання було вшановано всіх тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни та в зоні антитерористичної операції.

Право відкрити пам’ятний знак надали учням Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ліцей».

Церемонію відкриття пам’ятного знаку продовжив мітинг пам’яті, який розпочав голова Громадської організації «Піщанське об’єднання учасників АТО» Юрій Стафійчук. Зі словами вітання та подяки до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, голова селища Піщанка Петро Гройсман, представник національного корпусу Олександр Яремчук. У своєму виступі Петро Десятник наголосив на обов’язку кожного берегти пам'ять про всіх героїв антитерористичної операції, учасників Другої світової війни та бути гідними подвигу воїнів.

Далі священно – протоієрей, благочинний Піщанського району Української Православної Церкви Київського Патріархату Петро Підсадний освятив пам’ятний знак і провів молебень за загиблими.

На знак пам’яті про Героїв присутні поклали квіти до пам’ятного знака.