8 травня 2018 року директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Л. Токарчук провела спільну нараду за участю працівників центру, служби у справах дітей райдержадміністрації та сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації з питань

В ході наради фахівець із соціальної роботи Т. Редько представила ситуацію ведення сім'ї, яка ухиляється від виконання батьківських обов’язків. Обговорили хід взаємодії служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у роботі із сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Також розглянуто актуальне питання сьогодення – запровадження сімейного патронату в районі, етапи впровадження послуги патронату над дитиною, обговорили всі можливі способи інформування громадськості про послуги та склали план подальших дій.

На завершення провели вправу на тему: «Яким має бути патронатний вихователь?». Команди презентували своє бачення патронатного вихователя та отримали інформаційні матеріали для подальшої роботи з мешканцями району.

Піщанський РЦСССДМ