9 травня в населених пунктах району відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала жорстока війна, низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

В смт Піщанка урочистою ходою від районного будинку культури жителі селища, представники трудових колективів району, учнівські та педагогічні колективи шкіл пройшли до Меморіалу Слави.

В цей день до сивочолих ветеранів було прикуто найбільше уваги, саме до них з вітальними словами та словами вдячності звернулися голова райдержадміністрації П. Десятник, голова районної ради Д. Чвалюк, голова районної організації ветеранів війни та праці А. Колісник, внук фронтовика А. Сікорський, жителька селища Піщанка В. Єдакіна.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять жертв Другої світової війни, та поклали квіти до Меморіалу Слави.

Закінчився захід святковим концертом в районному будинку культури за участю солістів районного будинку культури.