В районі до Дня охорони праці проведено Конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”. Учасниками Конкурсу стали учні загальноосвітніх закладів району різних вікових груп. В конкурсі взяли участь 13 навчальних закладів та подано 53 учнівські роботи. Приймалися лише індивідуальні авторські роботи, що відповідали умовам Конкурсу. Конкурсні роботи виконані за тематикою охорони праці та промислова безпека.

За результатами Конкурсу визначено 3 кращі роботи. Всім закладам вручено подяки за участь в Конкурсі, а переможцям – грамоти.

Переможці Конкурсу

• І місце – Кроча Юлія Валеріївна, 4 клас, Загальноосвітня школа І – ІІ ст. с. Городище;
  • ІІ місце – Пантелейчук Юрій Олександрович, 2 клас, Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. с. Яворівка;
  • ІІІ місце – Багрій Ульяна Павлівна, 10 клас, Піщанський НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. - гімназія».

Оргкомітет з підготовки та проведення в районі Тижня охорон праці