Сім’я - джерело любові, поваги та життєвої наснаги. Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, відбувається формування її як громадянина.

Тому відповідно до Районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Піщанського району на 2015 – 2020 років 16 травня 2018року Піщанським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей Піщанської РДА та відділом Піщанського бюро безоплатної правової допомоги проведено захід з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

В заході взяли участь сім’ї, які перебувають на обліку в Піщанському РЦСССДМ, як такі, що потрапили в складні життєві обставини.

В ході роботи присутні переглянули відеоматеріал «Щаслива сім’я», з учасниками обговорено методи сімейного виховання дітей та надано поради щодо створення сприятливого психологічного клімату в сім’ї. Із батьками проведено вправу «Сімейне коло», де вони відобразили взаємовідносини у своїх сім’ях.

По завершенні заходу всі учасники отримали інформаційні буклети та подарункові набори.

Піщанський РЦСССДМ