Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

З цієї нагоди 1 червня на площі біля районного будинку культури відбулося районне свято за участю дітей загальноосвітніх закладів району. Цьогорічне свято стало особливо приємне ще й тим, що в рамках його проведення відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика, встановленого за підтримки народного депутата України Юрія Македона.

Щоб привітати гостей, на свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, голова районної ради Дмитро Чвалюк, секретар Піщанського селищної ради Геннадій Свєчніков, щиро побажали дітям веселих та змістовних канікул, радості та безмежного щастя.

Аби учасники заходу були задоволені та отримали незабутні враження, організатори створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь дітей. Урочистості супроводжувались різноманітними конкурсами та змаганнями: «Весела естафета», «Малюнок на асфальті », «Шахи», «Райдуга», «Пазли», «Водяний тир», «Влучний м’ячик», «Танцювальний марафон», «Фітнесбол», за перемогу в яких учасники отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій.

Веселий флешмоб з різнокольоровими кульками завершив свято, а його учасники з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей.