06 червня в районному краєзнавчому музеї відкрито виставку творів Олександри Бурбело під назвою «Я лиш струна на арфі України». Присутні згадували коротке життя дівчинки та читали твори юної поетеси.

В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації С. Дреліховська, учні загальноосвітніх шкіл.

Довідково:

Олександра Бурбело народилася 1 січня 1998 року в сім’ї вінницьких викладачів-науковців - Світлани Бевз та Сергія Бурбело. Дівчинка навчалась в 26-ій школі. Через важку хворобу пішла з життя, коли їй виповнилось 15 років.

Захоплювалася математикою, історією, географією, біологією та астрономією. Любила фотографувати. Любила життя. З дитинства Саша захопилася літературою. Писала поетичні та прозові твори. Друкувала їх у періодичних виданнях. Була багаторазовим переможцем всеукраїнських і міжнародних літературних конкурсів.

У свої 15 років Олександра Бурбело відбулася як письменниця. Вона є автором 10-ти книг: «Первоцвіт» (Вінниця, 2011), «Белые паруса» (Новоросійськ, 2012), «Первоцвіт» (видання друге, змінене і доповнене, Вінниця, 2012), «Зимова Україна» (Вінниця, 2013), «Я лиш струна на арфі України» (Київ, 2013), «Золота росинка» (Вінниця, 2014), «Перемога під Синіми Водами» (Вінниця, 2015), «Гармония» (Вінниця, 2016), «Рідній Україні» (Вибране, поезія, Вінниця, 2016), «Свої пісні дарую всім на радість» (Вінниця, 2017).

У 2015 році за вагомий внесок в українську літературу Олександру Бурбело було прийнято в члени Національної спілки письменників України (на жаль, посмертно). Джерело: vlasno.info