Питання виховання та утримання неповнолітніх дітей розглянуто на засіданні виконавчого комітету Трибусівської сільської ради 6 травня 2018 року. З метою проведення соціально-профілактичної роботи з питань відповідального батьківства серед членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з батьками проведено бесіду та акцентовано увагу на належному виконанні своїх батьківських обов’язків. В засідання взяв участь фахівець із соціальної роботи Піщанского районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

06 - 07 травня 2018 року, з метою відвідування сімей, які перебувають на обліку, як такі, що потрапили в складні життєві обставини, директор Піщанского районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л. Токарчук спільно з фахівцями центру здійснили виїзди до населених пунктів Дмитрашківки, Трибусівки, Козлівки, Піщанки.

Під час виїзду обстежено матеріально-побутові умов проживання сімей, які перебувають на обліку та отримують допомогу при народженні дитини. Батькам надано рекомендації щодо планування сімейного бюджету, набуття навичок заощадливості.