Засідання районної робочої групи із забезпечення відкритості та прозорості роботи під час внесення змін до перспективного плану формування територій громад Вінницької області

19 травня 2016 року в приміщенні райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації П. Десятника відбулося засідання районної робочої групи із забезпечення відкритості та прозорості роботи під час внесення змін до перспективного плану формування територій громад Вінницької області за участю голів сільських, селищних рад району. На засіданні були присутні Ковтюк М.О. – заступник голови райдержадміністрації, заступник голови робочої групи; Д. Чвалюк - голова районної ради; Плахотна Г.О.- директор територіального центру одиноких (непрацездатних) громадян; Березюк Л.І.- головний лікар Піщанської ЛПЛ; Дреліховська С.О. - начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації; В.Твердохліб - директор дитячої спортивної школи, члени робочої групи.

Відкрив засідання та підвів підсумки голова райдержадміністрації П.П. Десятник. «Сьогодні проводимо чергове засідання районної робочої групи. До 25 травня громади мають остаточно визначитися з своїми планами, щоб райдержадміністрація змогла надати інформацію щодо змін до Перспективного плану формування територій громад області» - сказав Петро Петрович. Зазначив і те, що доцільність об’єднання не тільки у спроможності громади утримувати заклади соціальної сфери, але й спрямовувати кошти на соціально-економічний розвиток. Петро Петрович довів до відома присутніх розрахунки фінансового управління по трьох громадах, що затверджені Кабінетом Міністрів України в частині планових доходів та видатків на 2016 рік.

Кожен з присутніх мав змогу висловити свої бачення об’єднання.