Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

Звертаємо увагу: Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

1. Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;
  2. Представники міських, регіональних, урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;
  3. Представники університетів/технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;
  4. Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

Вимоги до кандидатів:

• Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;
  • Посада із значним рівнем відповідальності;
  • Знання англійської мови не обов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:

Програма САБІТ покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад: проживання програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Мета програми – обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.

Орієнтовна програма стажування:

Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.

Документи до конкурсу:

1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
  2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
  3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com; http://www.yousendit.com .

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1

Копія анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати на координатора програми SABIT при посольстві США у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

• Тел. +38 044 521 5222
  • Мобільний: +38063 982 8267
  • Факс: +38 044 521 5430

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.