Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 26 лютого 2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурсної ради з 26 лютого оголошено 15 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

4 червня Конкурсна рада на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, підвела підсумки та визначила переможців .

На обласний конкурс подавались не більше 6 проектів від кожної міської ради міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад і не більше 2 проектів від кожної з сільських, селищних, міст районного значення та районних рад.

На розгляд членів комісії представлено 735 проектів, що були допущені до конкурсу, визначено переможцями - 355 проектів.

25 проектів подано на конкурс від громад та установ нашого району . Визнано переможцями 11 проектів, в т.ч. 5 проектів екологічного спрямування. Серед переможців:

• Піщанська селищна рада - 2 проекти
  • Городищенська сільська рада – 2 проекти
  • Рудницька сільська рада – 2 проекти
  • Трибусівка сільська рада – 2 проекти
  • Студенянська ОТГ - 1 проект
  • Ставківська сільська рада - 1 проект
  • Чорноминська сільська рада – 1 проект

Отже бюджети сільських та селищних рад поповняться додатковим фінансовим ресурсом з обласного бюджету та фонду охорони навколишнього природного середовища спеціального фонду обласного бюджету, сформованого за рахунок надходження екологічного податку на суму 992431 гривню.

З нагоди перемоги щиро вітаємо та бажаємо всім успіхів під час впровадження проектів-переможців та натхнення на участь у наступних конкурсах.

Н. Аязбекова начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації