В смт.Піщанка біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг, приурочений Дню вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та подвигу усіх учасників Революції Гідності. Прийшли вшанувати Героїв голова райдержадміністрації П. Десятник, перший заступник голови РДА Д. Денисов, заступник голови РДА М. Ковтюк, заступник голови районної ради В. Міщенко, представники районних служб, організацій, громадськість.

«Події, що відбувались на Майдані Незалежності змінили не тільки хід історії нашої держави, а й свідомість української нації. У цей день ми схиляємо голови та віддаємо шану громадянам, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», зазначив голова райдержадміністрації П. Десятник.

Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників антитерористичної операції та поклали квіти до пам'ятного знаку.

Світла пам’ять героям. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

21 лютого 2016 року храмах району відбулися богослужіння за Україну.