Шановні охоронці державних рубежів!

Ветерани прикордонної служби!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем прикордонника!(28.05)

Ми високо цінуємо ваш внесок у зміцнення національної безпеки, утвердження незалежності і державного суверенітету, захист політичних, економічних і військових інтересів України.

Піщанський район – прикордонний район, розташований на межі з Республікою Молдова. Тому виконання конституційного обов’язку для воїнів - прикордонників Піщанського району – не лише почесна, а й відповідальна місія. Враховуючи реалії сьогодення, зростає роль прикордонної служби як важливого інституту національної безпеки, надійного заслону у нелегальній міграції, контрабанді та іншим протиправним діям на державних рубежах. Переконані, що своєю високопрофесійною та наполегливою службою воїни-прикордонники й надалі оберігатимуть спокій і добробут наших земляків, зміцнюватимуть позитивний імідж України у світі.

Тож бажаємо вам здоров’я, міцності духу, ясності думок та відданості присязі і рідній державі!

Голова районної державної адміністрації П. Десятник

Голова районної ради Д. Чвалюк