Любі наші діти, чудова малеча!

Шановні жителі району!

Міжнародний день захисту дітей, який ми відзначаємо 1 червня - це безумовно свято для дітей. Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди. Майбутнє України залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, мужності та добра в них закладемо.

Від нас залежить, в якій країні будуть жити наші діти, якою мовою вони розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть. Важливість цього завдання – виростити й виховати гідних українців – посилюється зараз, коли на шляху європейського становлення нашої країни постали нові виклики та випробування. Тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому зуміємо виховати всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави. Ми, дорослі, зобов’язані зробити все, щоб для наших дітей європейське майбутнє України з відповідним рівнем життя та цінностями стало реальністю. Отож, закликаємо всіх, не лише сьогодні, але й кожного наступного дня, зігріти теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми, справжніми патріотами й неодмінно стануть гордістю України.

Дорогі юні друзі! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаємо вам, вашим батькам, бабусям та дідусям міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.

Голова районної державної адміністрації П. Десятник

Голова районної ради Д. Чвалюк