У конкурсі можуть брати участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки

Положенням про конкурс визначено 34 номінації: "Регіональний лідер року", "Громадський діяч року", "Депутат року", "Державний службовець року", "Діяч культури та мистецтва року", "Діяч освіти та науки року", "Берегиня роду", "Журналіст року", "Міський голова року", "Митець року", "Самоврядець року", "Лідер медичної галузі року", "Аграрій року", "Соціальний працівник року", "Торгівельна марка року", "Підприємець року", "Промисловець року", "Роботодавець року", "Спортсмен року", "Нова генерація року", "Герой року", "Меценат року", "Захисник України року", "Благодійник року", "Ресторатор року", "Лідер туристичної галузі року", "Багатодітна родина року", "Бізнесмен року", "Дизайнер року", "Фінансист року", "Обдарованість року", "Правник року", "Комунальник року", "Волонтер року".

Для участі у конкурсі необхідно подати: заяву до комісії з визначення переможців у номінаціях на знання "Людина року"; резюме кандидата; документи, які підтверджують досягнення; копію паспорту та ідентифікаційного коду.

Прийом документів триватиме до 1 листопада 2018 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. №406, тел. (0432) 56-19-52, 56-19-56.