Для багатьох родин свято «Першого дзвоника» стає важким тягарем, адже перед початком навчального року кожна родина має придбати шкільний ранець, набір канцтоварів для того, щоб гідно відправити дитину до школи.

Саме тому 5 вересня 2018 року фахівці Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели благодійну акцію до Міжнародного дня благодійності, спрямовану на підтримку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Новенькі ранці, зошити, ручки, олівці, фарби, пластилін та інше шкільне приладдя — те, що потрібно дітям, аби відчути радість першого дня у школі. Таку допомогу отримали діти шкільного віку з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Центр соціальних служб, батьки та діти висловлюють вдячність небайдужим людям та підприємцям, які допомогли отримати їх такі необхідні для них речі.

Піщанський РЦСССДМ