Самогубство - це акт позбавлення себе життя, під час якого людина діє навмисно, цілеспрямовано та свідомо з метою припинити своє існування. Щоб хоч якось зарадити цій проблемі, суспільство навіть призначило Всесвітній день попередження самогубств, але, на жаль, суїцид трапляється на всіх рівнях суспільства і у всіх соціальних класах. Серед основних причин, що спонукають людей добровільно йти з життя, можна назвати фізичні страждання, пристрасті, пороки і залежності, туга і печаль, жаль за скоєним, страх перед покаранням, неприємності та конфлікти, адже життя без мети нічого доброго у собі не має.

В рамках проведення Всесвітнього дня попередженя самогубств, з метою інформування жителів про актуальність проблеми самогубств працівниками Піщанського РЦСССДМ 10 вересня 2018 року проведено акцію під назвою: «Самогубство - це не вихід із безвихідних моментів в житті». Учасники акції отримали інформаційні буклети та поради щодо запобігання трагедії.

Сподіваємось нам вдалося достукатись до сердець людей та переконати їх, що всі життєві труднощі можна вирішити, і головна цінність кожної людини – це її життя!

Піщанський РЦСССДМ