Засідання організаційного комітету з питань організації та урочистого відзначення Міжнародного Дня захисту дітей

Сьогодні, 31 травня, під головуванням першого заступника Піщанської райдержадміністрації Денисова Д.Д. відбулось засідання організаційного комітету з питань організації та урочистого відзначення в Піщанському районі Міжнародного Дня захисту дітей. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники відповідних служб.

Було детально обговорено та затверджено ряд заходів, а саме: 1 червня 2016 року на стадіоні «Колос» смт.Піщанка о 10.00 год. відбудеться концертно-розважальна програма «Мир дітям планети Земля».

До участі в святкуванні планується залучити учнів загальноосвітніх шкіл району. Переможці конкурсів, змагань, активні учасники свята будуть відзначені подарунками.