Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – це день привернення уваги до питань дитинства, день, коли усе суспільство і кожен його окремий громадянин повинні визнати свою власну відповідальність і визначити свій власний внесок у благополучну долю кожної дитини. Адже діти – це не лише наше майбутнє. Вони спонукають нас, дорослих, до подальшого життя, праці, творчості заради їхнього щасливого майбуття. Саме з такими помислами пройшло свято в Піщанському районі, де організатори намагалися створити максимально теплу атмосферу справжнього домашнього затишку та порозуміння, надати дії веселощів, ініціативи, творчого змагання.

1 червня в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи весело, гамірно та сонячно було від дитячих усмішок. Адже саме там відбулося районне свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. І навіть злива за вікном не перешкодила мати всім гарний настрій. На свято прибули команди всіх загальноосвітніх шкіл району. З вітальним словом з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей звернувся до учасників свята перший заступник голови Піщанської районної державної адміністрації Денисов Д.Д. «Наші прагнення створити дітям належні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти - наше майбутнє, а значить - майбутнє України. Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців», зазначив Дмитро Дмитрович.

Довірлива атмосфера, цікаві та різноманітні форми роботи забезпечували командам веселий настрій упродовж усього свята. Вони вирушили по ігровим зупинкам відповідно до отриманих маршрутних листів. На зупинках «Спортивна», «Танцювальна», «Авіаційна», «Малювака» та «Музична» діти брали участь у різноманітних конкурсах та отримували в нагороду казкові гроші «бджілки». На святі функціонував чарівний магазин «Бджілка», де діти могли обміняти казкові гроші на пам’ятні сувеніри.

Завдяки організаторам свята, а саме, сектор сім’ї, молоді та спорту РДА (завідувач Гандзій Т.О.), служба у справах дітей РДА (начальник Кочерган Ю.І.), відділ освіти РДА (начальник Ясько Л.В.), відділ культури і туризму РДА (начальник Дреліховська С.О.), районний центр СССДМ (директор Редько Т.А.), районний будинок школяра (директор Сеник К.М.), кожне дитяче серце було зігріте теплом і любов’ю. Всім командам було вручено вітальні листівки та подарункові набори від голови районної державної адміністрації П. Десятника та голови районної ради Д. Чвалюка.