Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Піщанському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». При райдержадміністрації працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, податкової інспекції, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Д. Денисова відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В засіданні взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації С. Чопик, заступники начальника, начальник Піщанського відділення Крижопільської ОДПІ Н. Босовська, начальник фінансового управління райдержадміністрації Т. Студенянська, начальник Крижопільського об’єднаного відділення Пенсійного фонду України Н. Шадюк, представники управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, керівники підприємств, де нарахована заробітна плата нижче законодавчо встановленого мінімуму.

Перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов відмітив, що «Згідно Закону України про оплату праці соціальною гарантією для всіх видів господарської діяльності є виплата мінімальної заробітної плати. Виплата заробітної плати нижче встановленого розміру мінімальної заробітної плати є порушенням закону, яке тягне за собою адміністративне стягнення. Продовжують мати місце факти прийому робітників на роботу без оформлення трудових відносин з роботодавцями».

Було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності; досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Запрошені керівники надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Підводячи підсумки засідання, голова районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Дмитро Денисов підкреслив, що співпраця з керівниками щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.