Під керівництвом голови Піщанської РДА Петра Десятника проведено чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району.

Під керівництвом голови Піщанської РДА Петра Десятника проведено чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району на якому члени робочої групи інформували про хід виконання заходів передбачених розпорядженням голови РДА від 18.03.2016 р.№ 114 « Про заходи щодо забезпечення детінізації економіки Піщанського району».

Також, з метою подолання проявів тінізації у господарському секторі району, які заважають ефективному соціально – економічному розвитку, робочою групою заплановано провести обстеження ринків та, у разі виявлення порушень, провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання і адміністрацією ринків.

Підсумовуючи засідання голова РДА П. Десятник наголосив, що потрібно ще активніше включатися в роботу щодо виконання заходів передбачених розпорядженням, забезпечити результативність, виявити проблемні питання та надавати ґрунтовні пропозиції щодо викорінення тіньової складової економіки, приведення її у рамки відповідності до норм чинного законодавства.