В день професійного свята Дня державної служби, який в Україні традиційно відзначають 23 червня, в Піщанській районній державній адміністрації відбулися урочистості, під час яких було вшановано тих осіб, на яких покладено відповідальну місію – забезпечувати практичне виконання завдань і функцій держави.

Найщиріші слова подяки з нагоди професійного свята Дня державного службовця на адресу всіх державних службовців району, які з повною віддачою працюють на користь нашого краю прозвучали з вуст очільників району голови районної державної адміністрації Петра Десятника, голови районної ради Дмитра Чвалюка.

«Саме від держслужбовців значною мірою залежить реалізація програм і успіх реформ, які проводяться в Україні. З кожним роком зростають вимоги до професійного й освітнього рівня працівників держслужби. Ваша праця є надзвичайно важливою у діалозі народу з владою. З фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади. Сумлінно виконуючи свої обов'язки, керуючись принципами патріотизму, професіоналізму і порядності ви віддано служите своєму народу, сприяєте ефективному функціонуванню державного механізму на території нашого району. Я впевнений, що ви і надалі надаватимете якісні послуги населенню, дбатимете про дотримання прав і свобод громадян, захист і забезпечення гуманізму, соціальної справедливості та інтересів нашої держави», – констатував Петро Петрович.

Культурну програму підготували солісти районного будинку культури.

За багаторічну сумлінну працю в органах державної влади, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята - Дня державної служби нагороджено грамотами районної державної адміністрації і районної ради державних службовців:

Гарниш Тетяну Вікторівну – головного спеціаліста – бухгалтера Відділу Держгеокадастру у Піщанському районі Вінницької області;

Теслюк Надію Несторівну – головного спеціаліста відділу звітності та бухгалтерського обліку Управління державної казначейської служби України у Піщанському районі Вінницької області;

Чиж Ганну Миколаївну – начальника Піщанського відділу обслуговування громадян Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.