З метою здійснення невідкладних та скоординованих дій, спрямованих на розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб 05 липня 2016 року відбулося засідання «круглого столу» у розширеному форматі.

За участю робочої групи Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації під керівництвом заступника директора Департаменту, начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій Наталії Квят для комплексного вирішення питань переселенців до заходу були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, які опікуються питаннями внутрішньо – переселених осіб.

Під час засідання було обговорено питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, та шляхи їх вирішення. Підсумовуючи захід, учасники дійшли висновку, що сьогодні головне завдання - надання підтримки та допомоги вимушеним переселенцям з боку влади, соціальних структур, роботодавців, волонтерів, громадських організацій та суспільства.