На 13-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад було подано 710 проектів. Переможцями стали 216 громад області. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн 656 тис грн. Від Піщанського району було подано 14 проектів, 4 з яких отримали перемогу. Загальна вартість проектів-переможців становить 697,8 тис. грн., на реалізацію яких з місцевих бюджетів планується виділити 337,8 тис. грн., з фонду конкурсу - 260,0 тис.грн. та 100,0 тис.грн. буде залучено з інших джерел.

Виділення коштів з обласного бюджету планується у три етапи. З першого траншу будуть виділенні кошти на 2 проекти, які отримали найбільшу кількість балів:

- «Діти - наше майбутнє і спортивна надія нашоі краіни» (капітальний ремонт Комунального закладу «Піщанська дитячо- юнацька спортивна школа») , районна рада. Загальний бюджет проекту 247,790 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.

- «Збережемо тепло, щоб раділи діти, немов весняні квіти», (заміна вікон, дверей ДНЗ « Горобинка» с. Чорномин), Чорноминська сільська рада. Загальний бюджет проекту 180,0 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн

З другого траншу кошти отримає:

- «Сільський Будинок культури – Центр місцевоі активності громади с. Рудницьке» (заміна зношених 20 вікон на енергозберігаючі металопластикові та поточний ремонт системи освітлення приміщення в сільському будинку культури с. Рудницьке) , Рудницька сільська рада. Загальний бюджет проекту 160,0 тис.грн., в т.ч. з фонду конкурсу 70,0 тис. грн.

У третю чергу буде профінансовано проект:

- “ Тепло і затишно у школі – приємно й радісно в душі” , (теплоізоляція перекриття горищного приміщення ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Студена) Студенянська сільська рада ОТГ. Загальний бюджет проекту 110,0 тис.грн.,

в т.ч. з фонду конкурсу 50 тис. грн.

Координатори конкурсу вже отримали завдання розпочати роботи по укладанню договорів для виконання робіт по реалізації проектів.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації