08 липня 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації П. Десятника відбулася нарада з представниками молокопереробних підприємств, які здійснюють заготівлю молока в господарствах населення на території району з питань заготівлі молока від господарствах населення, моніторингу закупівельних цін на молоко та дотримання нормативно – правових документів щодо закупівлі молока.

Представникам підприємств було вказано на недоліки, які є при заготівлі молока та в місячний термін їх усунути. У роботі наради взяли участь голова районної ради Д. Чвалюк, начальник управління агропромислового розвитку РДА А. Підгурський, начальник управління Держпродспоживслужби у Піщанському районі Ф. Бєлінський, голови сіл Болган, Миролюбівка і представники від громад, які здають молоко.