Традиційне східнослов'янське свято Івана Купала в Піщанському районі можна було цікаво відзначити 6-7 липня відразу в декількох місцях. Різні організатори, різні учасники, але суть дійства одна - радість, веселощі, запал...

Зокрема, в смт.Піщанка за ініціативи голови райдержадміністрації П. Десятника, голови районної ради Д. Чвалюка при підтримці селищного голови П. Гройсмана на березі місцевого ставка відбулося театралізоване дійство «Ой на Івана та на Купала».

Святкова програма підготовлена сектором сім’ї, молоді та спорту РДА, відділом культури та туризму РДА за участю солістів ВІА «Лаври»: Ілони Іванішиної, Мар’яни Слюсар, Рустама Приймака, ансамблю української пісні «Червона калина» Трибусівського сільського будинку культури, ансамблю «Вітерець» Миролюбівського будинку культури, народного інструментального гурту «Смерека», народного гурту весільних музик «Дебют» була доволі насиченою та цікавою.