Чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району

07 липня 2016 року під головуванням голови райдержадміністрації Петра Десятника відбулося чергове засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району.

В ході засідання було заслухано керівників профільних управлінь райдержадміністрації та установ, проаналізовано вжиті заходи, обговорено результати виїздних обстежень ринків, визначено подальші завдання щодо продовження виїздних обстежень ринків, підприємств, суб'єктів підприємницької діяльності.

Активізувати роботу щодо попередження фактів нелегального використання робочої сили, легалізації заробітної плати, забезпечення протидії незаконному обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень плати за землю, забезпечення контролю за використанням на умовах оренди плати за землю.

Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА