Піщанський район у скорботі через важку втрату – загибель при виконанні бойового завдання в зоні АТО в м.Мар’їнка Донецької області уродженця с. Студена Дунаєвського Сергія Михайловича.

15 липня голова райдержадміністрації Петро Десятник провів робочу нараду за участю керівників районних організацій, сільських, селищних голів, представників районної організації «Спілка учасників АТО Піщанського району» з питань організації церемонії прощання із загиблим.

Розпочинаючи нараду, керівник району наголосив на важливості гідного вшанування полеглого героя й належної підтримки родини загиблого.

Звертаємося до жителів району не бути байдужими до трагедії і приєднатися до прощання з загиблим Героєм.