Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації М. Ковтюка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації в складі представників управління Держпродспоживслужби в Піщанському районі, митниці «Митний пост» смт.Піщанка, Піщанського і Рудницького лісництва, Українського товариства мисливців і рибалок в Піщанському районі, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, закладів охорони здоров’я району, Піщанського відділку поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області, Піщанського районного сектору управління ДСНС України у Вінницькій області.

В засідання взяли участь голови сільських, селищних рад, керівники сільгосппідприємств різних форм власності. Заслухали Бєлінського Ф.І. – в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Піщанському районі щодо заходів по недопущенню занесення збудника африканської чуми на території району. За пісумками комісії прийнято відповідне рішення.

***

Заступник голови райдержадміністрації М. Ковтюк провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації по попередженню і профілактиці отруєнь грибами серед населення району. За підсумками комісії розроблено комплексний план заходів на 2016 рік.