Голова районної державної адміністрації П. Десятник провів щотижневу апаратну нараду за участю голови районної ради Д. Чвалюка, першого заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. Основним питанням обговорення було підготовка закладів соціальної сфери, культури, медицини, освіти до опалювального сезону. Директор районного центру зайнятості А. Тимчак повідомив, що уже у вересні місяці пройдуть навчання безробітні, які будуть працювати операторами котелень. По закінченню наради Петро Десятник надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернув увагу на повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

***

За даними моніторингу, що проводить відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації у сфері малого і середнього бізнесу району працює 731 суб’єкт підприємництва, з яких 77 малих підприємств, 4 середніх , 43 фермерських господарства та 607 фізичних осіб - підприємців. В районі протягом 2016 року зареєстровано 1 юридичну особу-комунальний заклад, розпочали власну справу - 31 підприємець, припинили підприємницьку діяльність - 20 фізичних осіб.

***

Проводиться ремонт та благоустрій населених пунктів. Зокрема в с. Студена продовжуються роботи з укладання асфальту; розпочато завезення щебня та підсипного матеріалу для ремонту доріг С. Рудницьке та Городище; в с.Грабарівка зроблено поточний ремонь доріг та відремонтовано криниці в селах Верхня та Нижня Слобідка; Трибусівська сільська рада встановили переходи через річку «Окна» та два жолоби для прання білизни.

***

В районі триває оздоровча кампанія для дітей пільгової категорії з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей учасників антитерористичної операції, талановитих та обдарованих дітей, переможців обласних, районних олімпіад, відмінників навчання. 115 дітей району оздоровляються та відпочивають в ВДЮОСБ «Колос», ДС «Подільський», УДЦ «Молода гвардія», ДС «Зелена діброва». Слід зазначити, що відпочинок здійснюється за рахунок коштів обласного та районного бюджетів.

***

Станом на 15 липня 2016 року на території району проживає 3787 дітей віком до 18 років. На первинному обліку служби у справах дітей Піщанської РДА перебуває 71 дітина–сирота та діти, позбавлені батьківського піклування. Протягом першого півріччя 2016 року 12 дітей набули статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою захисту прав та законних інтересів дітей при Піщанській районній державній адміністрації працює Комісія з питань захисту прав дитини. Протягом першого півріччя 2016 року було проведено 10 засідань, на яких було розглянуто 61 питання та прийнято відповідні рішення, що стосуються захисту прав та законних інтересів дітей. Службою у справах дітей ведеться облік дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Станом на 15.07.2016 року на обліку перебуває 24 дитини із 10 сімей.