З 1 липня 2016 року оновлено Довідник податкових пільг

Державна фіскальна служба України у листі від 29.06.2016 року оприлюднила нову редакцію Довідників податкових пільг (№ 79/1 та № 79/2) станом на 01.07.2016 року. Нагадуємо, що згідно із пунктом 30.6 статті 30 Податкового кодексу України суб'єкти господарювання обліковують суми податків і зборів, які не сплачені до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, та згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233, щоквартально звітують про такі суми за місцем своєї реєстрації. У разі коли платник пільгами не користується, звіт не подається.

Змінилася площа земель – уточнюйте розмір єдиного податку

ДФС нагадує платникам єдиного податку четвертої групи про те, що у випадку, коли протягом поточного року змінюється площа орендованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення у зв’язку з розірванням договорів оренди (тобто, відбулася втрата права користування земельними ділянками) або ж укладанням нових договорів оренди с/г угідь, необхідно у встановленому порядку уточнити суму єдиного податку, яка була задекларована у податковій декларації на поточний рік.

Ще->