Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов провів засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури.

В ході засідання розглянуто питання оновлення складу Комітету, план заходів щодо забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. З інформацією про забезпечення інвалідів засобами реабілітації, санаторно-курортними путівками та автотранспортом виступив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації С. Чопик, про створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури доповів головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації В. Гончарук. За підсумками наради прийнято відповідні рішення.